دسته‌بندی نشده

با پرداخت مالیات میبایستی خدمات محسوس به مردم ارائه شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،در آستانه مبعث پیامبر اکرم (ص) ، فیروز شکوری مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان به همراه همکاران مالیاتی با حضور در دفتر آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان ، ضمن تجدید دیدار از رهنمودهای ارزنده ایشان بهره بردند . 

آیت‌الله خاتمی در این نشست ضمن خیر مقدم به مدیرکل و هیئت همراه بیان داشت با پرداخت مالیات میبایستی خدمات محسوس به مردم ارائه شود و خدمات شهری و استفاده از مزایای زندگی شهری بدون پرداخت مالیات امکان پذیر نخواهدبود و ارائه خدمات عمومی و لازمه ارایه خدمات مطلوب، پرداخت مالیات توسط تمامی مشمولان می باشد.

وی با اشاره به درآمد های مالیاتی و تکیه دولت بر این درآمد پاک عنوان کرد: نظام راضی به دریافت مالیات اضافی از مردم نیست و نظام مالیاتی هم میبایستی نسبت به دریافت حقوق دولت به صورت عادلانه اقدام کند و در این راه باد از مؤدیان ضعیف حمایت شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان این نکته که سعی شود مالیات اخذشده در خود استان هزینه شود،تصریح کرد:  شرکت‌هایی که در استان واقع شده اند ولی مالیات خود را در استانهای دیگر پرداخت میکنند میبایستی مالیات را در این استان پرداخت نموده  و استان از مزایای آن بهره مند گردد.

 شکوری ضمن تقدیر و تشکر از دیدگاه های امام جمعه محترم حضرت آیه الله خاتمی در حوزه مالیات با اشاره به مشکلات و شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا و جنگ تحمیلی اقتصادی از کارکنان ایثارگر امور مالیاتی به عنوان سربازان خط مقدم این جنگ ناجوانمردانه نام برد و به ارایه گزارش پرداخت و مواردی را در زمینه سهولت ارایه خدمات به مودیان محترم مالیاتی، بازگشت پرونده شرکت های مقیم زنجان و دارای پرونده مالیاتی در سایر استان ها به داخل استان، مبارزه با فرار مالیاتی و توقف صدرو کارت بازرگانی بدون مجوز تشریح کرد.

وی همچنین ضمن قدردانی از مؤدیان محترم مالیاتی در راستای آبادانی شهر و کشور خود با پرداخت مالیات اظهار کرد: برای پاسداری از خون شهدا مراجعین و مؤدیان محترم مالیاتی را تکریم نموده و رضایت شهروندان را جلب خواهیم کرد.

شکوری همچنین اعلام داشت : برای سهولت و آسایش مؤدیان انجام عمده امور به صورت الکترونیکی و تمرکز بر کاهش زمان پاسخ می باشد .

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا