دسته‌بندی نشده

بیش از 35 هزار نفر در استان زنجان کارت هوشمند ملی درخواست کرده اند

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید علی شفیعی به وضعیت کارت هوشمند ملی در استان اشاره کرد و گفت: تا پایان بهمن ماه 94.31 درصد از جمعیت واجد شرایط نسبت به درخواست کارت هوشمند ملی اقدام نموده اند .

وی جمعیت واجد شرایط برای کارت هوشمند ملی در استان را 860 هزار و 39 نفر اعلام کرد و گفت: تاکنون از 811هزار و 140نفر درخواست کارت هوشمند ملی اخذ شده است

مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: در11 ماهه امسال 35 هزار و 432 نفر در استان زنجان کارت هوشمند ملی درخواست کرده اند.

وی به ایستگاه‌های کاری فعال کارت هوشمند ملی در استان اشاره کرد و افزود : درحال حاضر تعداد ۱۲ اداره ، 2 نمایندگی و ۱8 دفتر پیشخوان به عنوان ایستگاه های فعال کارت هوشمندملی در استان هستند.  

شفیعی در زمینه کارت هوشمند ملی تصریح کرد : کاربرد کارت هوشمند ملی امروزه بیش از پیش احساس می شود و همه افراد بالای 15 سال باید دارای کارت هوشمند ملی باشند.

وی با بیان اینکه هنوز کمتر از 6 درصد واجدین شرایط نسبت به درخواست کارت هوشمند ملی اقدام نکرده‌اند گفت: افرادی که مراجعه می‌کنند و اطلاعاتشان ثبت می‌شود هیچگونه مشکلی در خصوص اخذ خدمات دولتی نخواهند داشت.

مدیرکل ثبت احوال استان زنجان افزود: اما افرادی که هیچ اقدامی نکرده‌اند و درخواستی نداده‌اند باید اقدام به ثبت نام کنند و با ارائه درخواست ، اطلاعاتشان در پایگاه اطلاعات جمعیتی کشور ثبت شود.

شفیعی اذعان کرد: درخواست ما از مردم این است که با رعایت پروتکل‌ها حتما به ایستگاه های مربوطه مراجعه نموده و اقدام نمایند. با کد رهگیری از کلیه خدمات دولتی و غیر دولتی بهره مند شوند.   

وی اظهار کرد: افرادی که برای کارت هوشمندملی خود اقدام نموده اند و چنانچه به هر دلیل پیامکی مبنی بر تحویل کارت هوشمند ملی خود دریافت نکرده اند می توانند با استفاده از کد دستوری #6090*4* از طریق تلفن همراه خود از آخرین وضعیت کارت هوشمندملی خود مطلع شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا