دسته‌بندی نشده

شهرداری زنجان با انجام فعالیتهای جهادی به استقبال نوروز رفت

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا فیروزفر اظهار داشت: این گروه‌ها به صورت ویژه و جهادی در محورهای اصلی شهر با توجه به وضعیت آب و‌ هوایی و‌ نزولات جوی کار ترمیم و لکه گیری آسفالت، ترمیم و اصلاح جدول و پیاده‌روها را انجام می‌دهند.

وی با در خواست از شهروندان برای همکاری با این گروه‌ها تصریح کرد: از روز 15 اسفند این گروه‌ها به مدت سه روز در خیابان‌های امام(ره) و خرمشهر فعالیت خود را متمرکز کرده به طوری که در مدت سه روز ترمیم و لکه گیری آسفالت و ترمیم و اصلاح جدول و پیاده‌روها از میدان جهاد تا میدان بسیج به اتمام می‌رسد که البته بستگی به شرایط جوی هم دارد.

شهردار زنجان به مقصد بعدی این گروه‌های ویژه اشاره کرد و گفت: خیابان‌های سعدی، کمربندی جنوبی و کمربندی شمالی مقصد بعد این گروه‌ها خواهد بود.

وی افزود: پس از پایان عملیات محورهای مذکور اکیپ های عملیاتی ؛ به جهت ترمیم معابر فرعی؛ مجددا در مناطق چهارگانه شهر به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

فیروزفر همچنین به آغاز فعالیت یک پروژه فنی و مهندسی به منظور ارتقاء سطح كيفي و كمي اجراي روكش آسفالت معابر شهري اشاره کرد و گفت: در این پروژه برای عمليات پيمايش مسير معابر و خيابان‌هاي شهر زنجان از فناوري نوين و دستگاه پيشرفته اسكنر جاده‌اي استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه این دستگاه از طريق پرتو افكن‌هاي ليزري خطي و دوربين‌هاي با سرعت بالا معابر را اسکن می‌کند، افزود: این پروژه فنی و مهندسی در راستاي پياده‌سازي سيستم مديريت روسازي انجام می‌شود.

شهردار زنجان تصریح کرد: انجام اين پروژه سبب افزايش دقت كار در شناسايي خرابي‌هاي معابر سطح شهر شده و ضمن ارائه راهكار مناسب بهسازي و ارایه سیمای کلی خرابی های معابر شهر ؛ سبب كاهش هزينه تعمير و نگهداري روكش آسفالت معابر مي‌شود و با توجه به حجم بالای نقاط نیازمند ترمیم در این معابر ؛ پروژه مذکور بسیار مفید خواهد بود تا با توجه به اطلاعات ارایه شده اولویت دهی و زمان بندی صورت گیرد.

وی گفت: شهر زنجان بعد از شهرهاي تهران و مشهد، سومين شهر در كشور است كه از اين فناوري بهره‌گيري مي‌كند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا