دسته‌بندی نشده

طرح ویژه عیدانه استاندارد در استان زنجان کلید خورد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، داریوش اشکانی پور  هدف از اجرای این طرح را که از 15اسفند آغاز شده و تا 15فروردین 1401 به طور همزمان در سراسر کشور اجرا می‌شود، نظارت برعرضه کالاهای استاندارد در مراکز عرضه و فروش و نیز مراکز خدماتی شامل جایگاه های سوخت، هتل و رستورانها،  تجهیزات بازی و تفریحی و … برای ارائه خدمات مطلوب به عموم شهروندان و مسافران نوروزی خواند.

اشکانی پور افزود: با توجه به  فرا رسیدن روزهای پایانی سال و ایام عید نوروز و افزایش تقاضای عمومی برای تهیه بسیاری از کالاها و خدمات و نیز  لزوم کنترل و نظارت بیشتر بر وضعیت بازار کالا و خدمات، بازرسان این اداره کل در قالب طرح ویژه عیدانه سازمان ملی استاندارد ایران در مراکز عرضه کالا و خدمات استان، حضور یافته و نظارت بیشتری بر این امر دارند.

وی اظهار کرد: در اجرای این طرح، کلیه مراکز خدماتی مرتبط با استاندارد از قبیل هتل ها و رستورانها، جایگاههای سوخت، اوزان سبک مورد استفاده در داد و ستد عمومی نیز نظارت و بازرسی خواهند شد.
مدیر کل استاندارد استان زنجان در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان برای بررسی و اصالت علامت استاندارد کالای خریداری شده، می‌توانند کد ده رقمی ذیل علامت استاندارد را به سامانه ۱۰۰۰۱۵۱۷ پیامک کرده و از صحت اعتبار استاندارد کالای مصرفی اطمینان حاصل کنند.
 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا