دسته‌بندی نشده

پرداخت بیش از 5 میلیارد ریال وام به بیماران نیازمند توسط هلال احمر

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید قاسم موسوی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به افزایش هزینه‌های درمانی و با پیگیری انجام شده از سوی سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر کشور که تسکین آلام بشری در جامعه و افزایش اثربخشی خدمات حمایتی به بیماران نیازمند و معسر از رسالت، وظایف ذاتی و ماموریت های آن به شمار می رود این تسهیلات پرداخت شده است.

وی تاکید کرد: وام پرداختی برای بیماران کم بضاعت و دارای شرایط خاص پرداخت می شود که از ابتدای بهمن تاکنون 19 نفر در سطح استان زنجان از این تسهیلات بهره مند شده اند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر بر اساس دستورالعمل اجرایی جز ٢-٢ بند “و” تبصره ماده ١٦ قانون بودجه سال جاری، برای اعطای تسهیلات به بیماران نیازمند در هر یک از استان ها، اعتباری مجزا اختصاص داده است.

موسوی خاطرنشان کرد: این وام با سود چهار درصد از طریق بانک های عامل ملی، مسکن و صادرات پرداخت می شود.

وی یادآوری کرد: برای پرداخت این وام قرض الحسنه بیماران نیازمند و معسر و همچنین بیماران ناشی از کرونا در سطح استان مورد توجه قرار می گیرند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: افراد متقاضی با ارائه مدارک لازم برای تکمیل پرونده اقدام می کنند و پس از انجام مراحل استعلام از کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی استان افرادی که موفق به اخذ تسهیلات بانکی نشده باشند در شورای وام بررسی شده و متقاضی واجد شرایط به بانک‌های عامل معرفی شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا