اجتماعی

الحاق ۱۶۰ هکتار از زمین های شمال گرده داغ به محدوده شهری شامل اراضی هیچ‌کدام از شرکت های تعاونی مسکن نیست

رئیس اداره نظارت بر طرح‌های توسعه و عمران راه و شهرسازی استان زنجان، با اشاره به مصوبه شورای برنامه ریزی استان مبنی بر الحاق ۱۶۰ هکتار به محدوده شهر زنجان در محدوده شمال گرده داغ، گفت: ۱۶۰ هکتار زمین تنها در راستای مولدسازی و ایجاد منابع مالی برای طرح‌های دولت در حوزه شهرسازی و تولید مسکن به محدوده شهر زنجان الحاق می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین،ابوذر جعفری با اشاره به مصوبه شورای برنامه ریزی استان مبنی بر الحاق 160هکتار به محدوده شهر زنجان در محدوده شمال گرده داغ، بیان داشت: به اطلاع شهروندان می‌رسد تمامی اراضی فوق در مالکیت دولت است.

وی اظهار کرد: تنها در راستای مولدسازی و ایجاد منابع مالی برای طرح‌های دولت در حوزه شهرسازی و تولید مسکن، زمین به محدوده الحاق می‌شود.

رئیس اداره نظارت بر طرح‌های توسعه و عمران راه و شهرسازی استان زنجان متذکر شد: اراضی مذکور تنها در مالکیت دولت بوده و هیچ مجموعه غیردولتی و به خصوص تعاونی‌های مسکن در محدوده 160 هکتاری مذکور  زمینی در اختیار ندارند.

جعفری تاکید کرد: از شهروندان درخواست می‌شود تحت تاثیر شایعات افراد سودجو که در پی ایجاد التهاب و ایجاد قیمت‌های کاذب در بازار هستند قرار نگرفته و دچار ضرر و زیان ناشی از معاملات در این حوزه نشوند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. بعد از گذشت ده ماه هنوز خبری از فروش نیست و اقدامات لازم از طرف استانداری و یا فرمانداری زنجان صورت نگرفته .
    مطمئنا با الحاق عملی این محدوده قیمت زمین و مسکن به صورت محسوسی کاهش پیدا میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟