اجتماعی

آزادی زندانی با گذشت از 110 عدد سکه به عشق امام رئوف در زنجان

رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به اینکه عشق به امام رئوف زمینه ساز آزادی زندانیان در استان ادامه دارد گفت: به عشق امام رئوف در زنجان با گذشت از 110 عدد سکه تمام بهار آزادی یک نفر از زندان فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین،حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی  با اعلام این خبر اظهار داشت :در راستای  عمل به پویش به عشق امام رئوف می بخشم در سراسر کشور در شورای حل اختلاف زنجان یک فقره پرونده حقوقی که منجر به محکومیت فردی به پرداخت 110 عدد سکه تمام بهار آزادی در حق محکوم له و محبوس شدن وی گردیده بود با صلح و سازش و گذشت شاکی به عشق امام رئوف، مختومه شد.

وی با  تشکر از تلاشهای رئیس شورای حل اختلاف زنجان و اعضای شورای حل اختلاف ویژه زندان، صلح یاران و معتمدین شهرستان در راستای وظایف قانونی و اصلاح ذات البین که با انجام مذاکرات مستمر و تشکیل چندین جلسه متوالی توانستند این پرونده را که متبرک به نام امام رئوف ختم به خیر شود و زندانی از بند آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشت.

رئیس کل دادگستری زنجان تاکید کرد :این اقدام در اجرای پویش ملی #به_احترام_امام_رئوف_می_بخشم انجام می شود که نشان از عشق و ارادت مردم به امام رضا (ع) دارد و باعث می شود تا هم خیرین مشارکت بیشتری داشته باشند و هم شکات در دادن رضایت و گذشت اقبال بیشتری نشان دهند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟