آخرین اخبارفرهنگ و هنر

برنامه‌های فرهنگی بر اساس نقشه مهندسی اجرا می‌شود

استاندار زنجان گفت: نقشه مهندسی فرهنگی استان تهیه و تدوین شده است و همه فعالیت‌ها و برنامه‌های فرهنگی بر اساس آن اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین، محسن افشارچی در جلسه کارگروه اجتماعی ، بانوان و خانواده استان، اظهار داشت: برنامه ها و اقدامات فرهنگی در استان امسال متفاوت‌تر از سالهای گذشته خواهد بود و همه هزینه کردها در این بخش براساس نقشه مهندسی انجام می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه سنجش بازخورد عملکردهای فرهنگی در بازه زمانی کوتاه مدت دشوار است، یادآور شد: باید شاخص هایی برای این سنجش ها تعیین شود.

افشارچی اظهار کرد: بر اساس نقشه مهندسی تدوین شده اولویت هزینه کردها در این بخش تمرکز بر محله هایی است که نیاز بیشتری به برنامه های فرهنگی دارد.

استاندار زنجان کم رنگ شدن فعالیتهای مساجد را زنگ خطر و دغدغه جدی عنوان و خاطرنشان کرد: مساجد باید بیش از پیش فعال شود و نباید از این امر مهم و فرهنگی بزرگ و تاثیرگذار غفلت کرد.

وی تاکید کرد: هر خیری که به کشور و استان می رسد از محل همین مساجد است بر همین مبنا رسیدگی و رفع مشکلات مساجد و پویا کردن هر چه بیشتر آنها باید با حساسیت و جدیت پیگیری شود.

افشارچی با بیان اینکه اعتبارات فرهنگی در گذشته جوابگوی نیازهای استان نبود، تصریح کرد: امسال اعتبارات بخش فرهنگی نسبت به سالهای گذشته متفاوت‌تر است که هزینه کرد آن با محوریت نقشه مهندسی تدوین شده می تواند شاخصی برای فعالیت های بعدی در این بخش باشد.

 

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟