اجتماعی

به برکت پیروزی انقلاب اسلامی دورهمی‌های مساجد خروجی مطلوبی داشته‌اند

شهردار زنجان؛ وقتی همایشی حول مسجد و مسجد محوری انجام می‌شود قطعا خروجی آن انتقال ارزش‌هایی خواهد بود که نسل ما به آن نیازمند است.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین ،علیرضا فیروزفر در آیین اختتامیه همایش تئاتر مردمی «بچه‌های مسجد»، با بیان اینکه نمایش ارکان مختلفی دارد که وقتی به آن‌ها دقت کنیم متوجه می‌شویم نمایش چه کارعظیمی است، گفت: نمایش و تئاتر ‌کار تشکیلاتی بسیار مهم است و این زمانی که با اهداف مدنظر در مساجد همراه می‌شود اهمیت آن بیشتر نمود پیدا می‌کند.

شهردار زنجان گفت: مساجد برکات زیادی همانند انقلاب اسلامی داشته است زیرا انقلاب از مسجد شروع شد و دورهمی‌های مساجد خروجی مطلوبی داشته‌اند.

وی با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت فضاهای مذهبی و فرهنگی برای رشد و نمو درست جوانان بهره ببریم، افزود: سعی شده است در شهرداری نیز به این بخش توجه شود؛ چراکه شهر برای همه مردم است و در ابعاد مختلف بایستی ورود پیدا کنیم تا شهروندانی با نشاط و پر انرژی داشته باشیم که در همین راستا شهرداری زنجان در بخش فرهنگی، توجه به ظرفیت تئاتر در انتقال مفاهیم را نیز مدنظر قرار داده است.

وی با اشاره به برگزاری منحصر به فردترین نمایش میدانی شهر زنجان در آینده‌ای نزدیک گفت: امیدواریم بتوانیم به وظایف خود در این بخش به‌درستی عمل کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟