اجتماعی

صرفا صندوق های دارای مجوز و لوگوی شورای زکات مجاز به جمع آوری زکات فطره هستند

با اشاره به اینکه امسال یک هزار و 908 پایگاه در مصلی های نماز جمعه و سطح شهر دایر خواهد شد، گفت: طبق مصوبه شورای زکات استان و الزامات موجود در این بخش صرفا صندوق های دارای مجوز لوگوی شورای زکات مجاز به جمع آوری زکات فطره هستند.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین ،روح اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمین روزه‌دار اظهار داشت: کمیته امداد استان زنجان همزمان با روز عید سعید فطر نسبت به جمع‌آوری زکات فطره اقدام می‌کند.

وی با اشاره به اینکه امسال یک هزار و 908 پایگاه در مصلی های نماز جمعه و سطح شهر دایر خواهد شد، گفت: طبق مصوبه شورای زکات استان و الزامات موجود در این بخش صرفا صندوق های دارای مجوز لوگوی شورای زکات مجاز به جمع آوری زکات فطره هستند.

صالحی افزود: به ‌منظور هم‌افزایی در برگزاری برنامه‌ها و ایجاد هماهنگی و جلوگیری از تعدد مراکز دریافت فطریه در روز عید فطر، تمامی صندوق‌های مستقر در مصلی های نماز عید فطر، با اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذی‌ربط، زکات فطره روزه‌داران را جمع‌آوری می کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به برنامه‌ریزی برای چگونگی ساماندهی جمع‌آوری کمک‌های زکات فطریه در روز عید فطر و انجام اقدامات لازم با هماهنگی دستگاه‌های اجرایی به وپژه دفتر نماینده ولی فقیه دراستان اضافه کرد: تلاش دبیرخانه شورای زکات واریز وجوهات زکات فطره جمع اوری شده در روز عید سعید فطر در همان روز به حساب نیازمندان واریز می شود.

وی با بیان اینکه علاوه بر استقرار صندوق‌های جمع آوری زکات فطره بستر‌های الکترونیکی و غیر حضوری جمع آوری زکات فطره نیز در استان زنجان فراهم شده است، گفت: کد دستوری#5*024*8877*، پایگاه اینترنتی emdad.ir و شماره کارت  6037997950067778 برای زکات فطره سهم سادات و شماره کارت6037997950059502 برای زکات فطره عام به منظور واریز وجوه فطریه سادات پیش بینی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟