اقتصادی

واریز بیش از 457 میلیارد ریال به حساب شهرداری، دهیاری و روستاهای فاقد دهیاری شهرستان سلطانیه

مدیر کل امور مالیاتی استان زنجان گفت: بالغ بر 457 میلیارد ریال از محل عوارض مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری، دهیاری ها و روستاهای فاقد دهیاری شهرستان سلطانیه وایز گردیده است که نسبت به سالهای گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین،فیروز شکوری ضمن اشاره بر نقش مالیات در عمران و آبادانی شهرها و روستاها اظهار داشت: چهار درصد از عوارض ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری ها وایز می شود که سال گذشته 16 هزار میلیارد ریال از محل عوارض ارزش افزوده بین شهرستانهای هشتگانه استان با در نظر گرفتن میزان پراکندگی جعمیت تقسیم شده است که بیش از 457 میلیارد ریال به شهرداری، دهیاری ها و روستاهای فاقد دهیاری شهرستان سلطانیه اختصاص یافته است.

مدیر کل امور مالیاتی استان زنجان ضمن تشکر از همکاری و مشارکت مودیان در پرداخت مالیات و وایز مالیات بر ارزش افزوده گفت: این نوع مالیات مصداق واقعی عدالت مالیاتی است.

وی تاکید کرد: مالیات ارزش افزوده در هر شهر و یا منطقه صرفاً جهت توسعه همان منطقه مصرف می شود.

در پایان شکوری ضمن تشکر از همکاری و مشارکت مردم و مودیان خاطر نشان کرد: در سال جدید در کنار وصول عادلانه مالیات تمام تلاشها در جهت مودی مداری و رضایتمندی شهروندان صورت خواهد گرفت و فرهنگ سازی و افزایش اطلاع رسانی را جزء اولویت های برنامه های اداره کل امور مالیاتی استان قرار خواهیم داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟