ورزشی

برگزاری رویداد کارآفرینی ورزشی با عنوان کاپ شو در زنجان

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان از برگزاری رویداد کارآفرینی ورزشی با عنوان کاپ شو در زنجان خبر داد و گفت: این رویداد با محوریت کارآفرینی و با هدف اشتغال زایی و حمایت از جوانان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین ،حمید رضا اسماعیلی معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان از برگزاری رویداد کارآفرینی ورزشی با عنوان کاپ شو در زنجان خبر داد و اظهار داشت: این رویداد ورزشی با عنوان کاپ شو، با محوریت کارآفرینی و با هدف اشتغال زایی و حمایت از جوانان برگزار می شود.

وی همچنین افزود: کاپ شو با موضوعات ورزش و صنعت، ورزش و گردشگری، ورزش و محیط زیست، ورزش و تغذیه، ورزش و آموزش و ورزش و بهداشت برگزار خواهد شد.

معاون امور جوانان با بیان اینکه ایده های ارائه شده در دو مرحله مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت تصریح کرد: در مرحله اول 10 تا 15 ایده، انتخاب شده سپس با راهنمایی و آموزش توسط مربیان و اساتید کشوری، در روز 4 خرداد در مجموعه ورزشی انقلاب، ارزیابی نهایی به عمل آمده و به 5 ایده برتر جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

اسماعیلی اعلام کرد: علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام، طرح سوالات و ارسال ایده خود با شماره تماس 09390546298 در پیام رسان های ایتا، روبیکا و سروش و آدرس ایمیل تماس حاصل نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟