اقتصادی

توسعه صادرات مهمترین هدف استان زنجان در نمایشگاه بین‌المللی ایران اکسپو 2023 است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: افزایش سرمایه گذاری در بخش گردشگری، تقویت اقتصاد و توسعه صادرات از دستاوردهای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی کشور (اکسپو) برای استان زنجان است.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین، حسین محمدی با حضور در غرفه شماره 41 استان زنجان در پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران با عنوان ایران اکسپو ۲۰۲۳ اظهار داشت: در این نمایشگاه می توان دولت و صنعت در کنار هم قرار گرفته اند و این امر به بخش خصوصی دلگرمی می‌دهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استان زنجان بیان کرد: پنج دستگاه برتر زنجان با هدف ارائه محصولات فناورانه، دانش بنیان و سنتی در مسیر صادرات، در این نمایشگاه در غرفه شماره 41 شرکت کردند که فرصت مغتنمی را برای نشان دادن توانایی های استان در حوزه های مختلف ایجاد کرده است.

وی گفت: زنجان با داشتن پتانسیلهایی در حوزه سرمایه گذاری، گردشگری و صنایع دستی بسیار قوی است و با حضور 700شرکت داخلی و تاجرانی از کشورهای امارات، پاکستان، روسیه، ترکیه، چین، آفریقا و آمریکای لاتین و عربستان در این نمایشگاه می تواند فرصت های خوبی را در بخش های مختلف برای استان به دست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟