آخرین اخباراجتماعی

خدمت در عرصه دفاع مقدس و ایثارگری فراتر از وظیفه است

استاندار زنجان با بیان اینکه خدمت در عرصه دفاع مقدس و ایثارگری فراتر از وظیفه است، گفت: خدمت به جامعه هدف کار سختی نیست بلکه کار سخت این است که چگونه این فرهنگ را در جامعه گسترش دهیم.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین،محسن افشارچی در جلسه شورای هماهنگی امور ایثارگران و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان، اظهار داشت: موضوع توجه به دفاع مقدس امری مهم محسوب می شود و نباید به آن نگاه عادی داشت درحالی که بسیاری از امور را در چهارچوب وظیفه قرار می دهیم و به تدریج به انجام کار تبدیل می شود.

وی با بیان اینکه خدمت در عرصه دفاع مقدس و ایثارگری فراتر از وظیفه است، اضافه کرد: خدمت به جامعه هدف کار سختی نیست بلکه کار سخت این است که چگونه این فرهنگ را در جامعه گسترش دهیم.

این مسئول با تاکید بر دفاع مقدس به عنوان خاستگاه قدرت نرم کشور، افزود: این مهم باید به نسل جدید منتقل شود که می توان با همکاری آموزش و پرورش برنامه هایی را در این زمینه طراحی و اجرا کرد.

استاندار زنجان، ارائه خدمت به گروه های هدف جامعه ایثارگری را یک وظیفه دانست و ادامه داد: شهدا همواره به مسئولان و مدیران در این زمینه گوشزد می کنند و باید به نحو مطلوبی برای ارائه خدمات به جامعه هدف تلاش کرد.

افشارچی در خصوص تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران نیز افزود: هر دستگاه اجرایی عملکرد کمتر از 75 درصدی در این زمینه دارد باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی اظهار داشت: طبق آمار بیش از 2 هزار و 800 ایثارگر باید تبدیل وضعیت شوند و اختلافات به وجود آمده در این خصوص باید حل و فصل شود.

استاندار زنجان همچنین در خصوص پروژه توانبخشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز خاطرنشان کرد: این پروژه مشکل اساسی دارد ولی خوشبختانه روند اجرای آن متوقف نشده است.

وی با تاکید بر اینکه امسال رتبه بودجه استان بهبود یافته است، اظهار داشت: در خصوص خدمت به جامعه ایثارگران و تکمیل پروژه های مربوط به آنها باید متفاوت عمل کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟