اجتماعی

قشر کارگری با تمام حداقلی ها تا به امروز خم به ابرو نیاورده و همچنان با جدیت به تولید ادامه می دهد

دبیر اجرایی خانه کارگر زنجان، خطاب به جامعه کاگری نیز ،گفت: این قشر با تمام حداقلی ها تا به امروز خم به ابرو نیاورداند و همچنان با جدیت به تولید ادامه می دهند و اجازه رکورد واحد های تولدی را به در استان نمی دهند.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین،اصغر نجاری، در مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر به مناسبت تقدیر از برگزیدگان جامعه کار و تولید با حضور مسئولین استان در سالن همایش های شرکت شهرکهای صنعتی (اشراق) علی آباد، با اشاره به سهم جامعه کارگری و زبانزد ی جایگاه رفیع جامعه کاگری، اظهار داشت: اعتراضات کارگران در راستای بهبود وضعیت و شرایط حاکم بر کار و زندگی و مطالبات است، نباید بر این مطالبه گری ها انگ و برچسب سیاسی برخورد.

دبیر اجرایی خانه کاگر استان زنجان، با بیان خدمات دهی آموزشی، رفاهی و تفریحی در تشکل خانه کارگر سراسر کشور و استان، ادامه داد: توجه به ظرفیت و شناسایی پتانسیلهای بالقوه جامعه کارگری ضروری است.

وی، با اشاره به نگاه حمایتی مسئولین استان نسبت به تشکلات جامعه کارگری، تصریح کرد: در حال حاضر برای حل مسائل جامعه کارگری نمایندگان دولتی و تشکلات کارگری باید در کنار هم قرار بگیرند نه در مقابل هم تا بتوانند با مساعدت وزارت تعاون و کار و رفاه اجتماعی در راستای رشد و شکوفایی اقتصادی بیشتر از پیش گام بردارند.

نجاری شکاف بین مسئولین و جامعه کارگری را مهم ارزیابی کرد و گفت: صدای استقلال کارگران از طریق تشکلات کارگری شنیده می شود.

دبیر اجرایی خانه کارگر زنجان، با اشاره کم لطفی های دولت های گذشته و دولت سیزدهم به تشکلات جامعه کارگری در کشور و به تبعیت از آن قشر کارگری، تاکید کرد: قطعا تشکلات کارگری پیگیر احقاق حق کارگران است حتی در صورت نیاز هزینه های این اقدام نیز توسط این قشر پرداخت خواهد شد.

نجاری، با اشاره به بیکار شدن تعدادی از کارگران سیمان خمسه با 11 سال سابقه و تجربه کاری، تصریح کرد: این سرمایه های ملی و کارگران سر شار از تجربه هستند باید از مهارت و تجربه آنها استفاده شود.

وی، با اشاره به تخصص مدیران این حوزه دراستان، تاکید کرد: با وحدت رویه دو طرفه انتظار می رود مسائل جامعه کارگری بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

نجاری، همچنین با اشاره به اهمیت حوزه بازرسی از کارگاههای با تعداد 5 بازرس برای شهرستان، تصریح کرد: تسریع در روند بازرسی ضروری است.

دبیر اجرایی خانه کارگر زنجان، خطاب به جامعه کاگری نیز ،گفت: این قشر با تمام حداقلی ها تا به امروز خم به ابرو نیاورداند و همچنان با جدیت به تولید ادامه می دهند و اجازه رکورد واحد های تولدی را به در استان نمی دهند.

نجاری، در پایان با تقدیر از زحمات قشر کارگری و تولیدی استان، اضافه کرد: از کم لطفی مسئولین استان نسبت به جامعه کارگری همراه با نقد منصافه و سازنده در راستای عبور از بحرانهای فعلی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟