اقتصادی

پایان پروژه تبدیل سیم به کابل شبکه‌های توزیع برق شهرستان سلطانیه

​قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان از پایان اجرای طرح بزرگ تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار شبکه‌های توزیع برق شهری و روستایی شهرستان سلطانیه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین،داود دولتیاری با اشاره به این‌که شهرستان سلطانیه با حدود 30‌هزار نفر جمعیت، حدود 14هزار مشترک برق دارد اظهار داشت: بیش 85درصد از برق توزیع شده در سطح این شهرستان در 2بخش مولد، صنعت و کشاورزی توزیع می‌شود و به همین سبب پایداری شبکه‌های توزیع و ارائه برق پایدار به این منطقه استان از اهمیت بالایی برخوردار است که طرح تبدیل سیم به کابل خودنگهدار در این شهرستان با هدف کاهش تلفات و خاموشی به همت نیروهای کارآمد مدیریت توزیع برق شهرستان سلطانیه اجرا و به بهره‌برداری رسید.

دولتیاری طول شبکه‌های توزیع برق شهری و روستایی شهرستان سلطانیه را بیش از 125 کیلومتر عنوان و اضافه کرد: اجرای طرح تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار این شبکه گسترده با هدف پیشگیری از فرسودگی و کاهش تلفات انتقال و توزیع انرژی و همچنین افزایش ایمنی و پیش‌گیری از سرقت انرژی از سال 99 آغاز و به همت اکیپ‌های اجرایی و عملیاتی مدیریت توزیع برق این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان افزود: در طرح بزرگ تبدیل سیم به کابل خودنگهدار شهرستان سلطانیه، 104 کیلومتر از شبکه توزیع برق روستایی و 21 کیلومتر از شبکه توزیع برق شهری این شهرستان اجرا شد.

دولتیاری اضافه کرد: این طرح بزرگ با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال طراحی و اجرا گردید. در قالب این طرح 340 اصله تیر با شبکه‌ای به طول 11کیلومتر از شبکه‌های موجود توزیع برق جهت اجرای پروژه‌های عمرانی و زیرساختی جابجا‌گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟