اقتصادی

تحویل بخشی از پروژه M2 تا پایان سال به متقاضیان زنجانی

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،گفت: بخشی از پروژه M2 در سایت کوی زنگان در شهر زنجان تا پایان امسال به متقاضیان تحویل داده می شود.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین ،اصغر اسماعیلی با بیان اینکه ساخت 19 هزار واحد مسکونی در قالب پروژه نهضت ملی مسکن در استان زنجان آغاز شده است،اظهار داشت: از این تعداد 14 هزار و 500 واحد مسکونی در شهر زنجان در حال اجرا است.

وی ابراز کرد: بیشترین پروژه های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان در دست ساخت است و پیشرفت فیزیکی قابل توجهی هم دارند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،به میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه های نهضت ملی مسکن در شهر زنجان اشاره کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه ها بیش از 60 درصد است.

اسماعیلی،با اشاره به اینکه اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان نسبت به اجرای سریع پروژه های نهضت ملی مسکن بسیار تاکید دارد،گفت: بنده از متقاضیان نهضت ملی مسکن که با وجود تمام مشکلات اقتصادی در تکمیل آورده نهایی خود در پروژه، با اداره کل راه و شهرسازی استان همکاری می کنند تشکر و قدر دانی می کنم.

وی ،به پروژه M2 در سایت کوی زنگان در شرق زنجان اشاره کرد و گفت: این پروژه در سه زون با پیشرفت فیزیکی بیش از 68 درصد،63 درصد و 60 درصد در دست ساخت است و در فازهای مختلف به متقاضیان تحویل داده می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، تاکید کرد: بخشی از پروژه M2 در سایت کوی زنگان در شهر زنجان تا پایان امسال به متقاضیان تحویل داده می شود.

 

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟