اقتصادی

تسهیلات 550 میلیون تومانی برای پروژه های حمایتی منعقد می شود

رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان با تاکید بر اینکه با تلاشهای مدیران استانی از جمله استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی استان و با همکاری بانکهای عامل همچون بانک مسکن و تجارت ,متمم تسهیلات 550 میلیون تومان اجرایی شد، گفت: تسهیلات مذکور برای تعدادی از پروژه ها تخصیص پیدا کرده و مابقی پروژه ها نیز در شرف انجام است و تزریق تسهیلات بانکی باعث پیشرفت عملیات اجرایی پروژه ها خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین ،بهزاد کردلو با بیان اینکه سهم استان زنجان از طرح نهضت ملی مسکن 68 هزار واحد مسکونی است،گفت: برش استانی در نهضت ملی مسکن در بخش حمایتی 27 هزار واحد، خود مالکی 12 هزار واحد و در بافت فرسوده 9 هزار واحد است.

وی اظهار کرد: 20 هزار واحد مسکونی نیز در بخش مسکن روستایی در استان زنجان ساخته و نوسازی خواهد شد و متولی ساخت این تعداد واحد مسکونی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه از 27 هزار واحد مسکونی حمایتی,عملیات اجرایی بیش از 19 هزار واحد مسکونی در استان زنجان اغاز شده‌ است،گفت: تاکنون برای اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن در استان بیش از یک هزار و 700 هکتار زمین تامین شده است.

کردلو تاکید کرد: خوشبختانه اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان برای اجرای سریع پروژه های عظیم نهضت ملی مسکن در استان مدیریت و برنامه ریزی لازم را دارد و واگذاری گروهی زمین نیز جهت ساخت مسکن در ماه‌های آتی صورت می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه با تلاشهای مدیران استانی از جمله استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی استان و با همکاری بانکهای عامل همچون بانک مسکن و تجارت ,متمم تسهیلات 550 میلیون تومان اجرایی شد، بیان داشت: تسهیلات مذکور برای تعدادی از پروژه ها تخصیص پیدا کرده و مابقی پروژه ها نیز در شرف انجام است و تزریق تسهیلات بانکی باعث پیشرفت عملیات اجرایی پروژه ها خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا