سیاسی

راهپیمایی و تجمع حمایت از کودکان غزه و مردم مظلوم فلسطین روز شنبه 27 آبان در سراسر استان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: جنایات رژیم صهیونیستی در غزه باید به تصویر کشیده شود تا در عصر غلبه رسانه های حامی این رژیم، موجب بیداری هرچه بیشتر جهانیان گردد، به همین منظور مردم استان زنجان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و کودکان غزه به خیابان ها می آیند.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین،ابوالفضل رفیعی در جلسه هماهنگی راهپیمایی مردمی حمایت از غزه، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی بعد از رسوایی شکست همه جانبه در جریان طوفان الاقصی، به شکل جنون آمیزی اقدام به جنایت می کند لیکن بدون شک در حال متلاشی شدن و نابودی است.

وی گفت: همه مردم دنیا نسبت به ماهیت جنایتکارانه این رژیم جعلی آگاه شده اند هرچند که اکثر دول غربی و در راس آمریکا شریک جنایات این رژیم آیت ولی در نهایت پیروز این میدان مردم غزه و فلسطین هستند.

معاون استاندار زنجان با بیان اینکه دشمن خونخوار در غزه برای جنایت و کشتار مردم بویژه کودکان هیچ حدی قائل نیست، افزود: اقشار مختلف مردم زنجان برای حمایت از کودکان مظلوم غزه و اعلام انزجار از حملات ددمنشانه رژیم صهیونسیتی به خیابان‌ها می آیند.

وی گفت: این راهپیمایی روز شنبه هفته آینده 27 آبان ماه در تمام شهرها و روستاهای استان برگزار خواهد شد.

رفیعی با بیان اینکه هم اکنون دلهای مومنین و آحاد مردم برای این حرکت ضد صهیونیستی آماده است ، افزود: این راهپیمایی ریشه و صبغه مردمی دارد لیکن دستگاههای مختلف باید به منظور تقویت آن با متولیان برگزاری راهپیمایی همکاری لازم را داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟