اجتماعی

فراخوان جشنواره سراسری طنز دانشجویی «تلخند» منتشر شد

رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان گفت: فراخوان ششمین جشنواره سراسری دانشجویی «تلخند» به همت این واحد، در دو بخش آزاد و زندگی دانشجویی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین،طاهر یوسفی‌امیری اظهار کرد: بخش‌های این جشنواره شامل شعر و نثر است و موضوع‌های جشنواره شامل آزاد و زندگی دانشجویی «خوابگاه، سلف غذاخوری، امتحان‌ها، فضای دانشگاه، شهریه و سایر موارد» خواهد بود.

وی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در این جشنواره باید دانشجو باشند، ادامه داد: شرکت در هر دو بخش شعر و نثر برای دانشجویان امکان پذیر است؛ ولی آثار ارسالی به جشنواره نباید در جشنواره دیگری برگزیده شده باشند. برای تسهیل داوری، شرکت‌کنندگان باید ضوابط ارسال آثار را رعایت کنند.

او با اشاره به داوران حاضر در این جشنواره دانشجویی، گفت: هیأت داوران جشنواره ناصر فیض، سعید بیابانکی و امید مهدی‌نژاد خواهند بود.

رئیس جهاد دانشگاهی استان زنجان توضیح داد: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را از 28 آبان‌ ماه که مقارن است با جشن میلاد حضرت زینب کبری (س) تا ششم اسفند ماه که مقارن با جشن نیمه شعبان است، به شماره 09116002335 در پیام‌رسان ایتا بفرستند؛ همچنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال znuclop@ مراجعه کنند.

یوسفی‌امیری افزود: اختتامیه این جشنواره فروردین ماه سال آینده در دانشگاه زنجان و با حضور دانشجویان، برگزیدگان و اعضای هیأت داوران و مسؤولان استانی و کشوری برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا