اقتصادی

60 درصد پیشرفت فیزیکی پروژه های نهضت ملی مسکن در غرب و شرق شهر زنجان

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه های نهضت ملی مسکن درغرب و شرق شهر زنجان را بیش از 60 درصد اعلام کرد و گفت: برخی از پروژه های نهضت ملی مسکن در زنجان بیش از 69 تا 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که تعداد قابل توجهی از پروژه ها تا پایان سال قابل واگذاری است.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین،اصغر اسماعیلی در هفتمین جلسه شورای مسکن در محل استانداری زنجان،اظهار داشت: هر هفته جلسه با هدف تسریع در تحویل دو هزار واحد مسکونی از پروژه های نهضت ملی مسکن در محل اداره کل راه و شهرسازی استان و محل سایت پروژه های نهضت ملی مسکن در غرب و شرق شهر زنجان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه تامین زیر ساختها در واحدهای مسکونی قابل تحویل از تاکیدات استاندار بوده و در اولویت است،اظهار کرد: در بازه زمانی کوتاهی که تا سفر رئیس جمهور داریم باید تمام زیر ساختها در پروژه ها آماده و تامین شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،با تاکید بر اینکه در تامین بخش انشعابات پروژه های نهضت ملی مسکن مشکل داریم،افزود: تامین انشعابات داخل سایت را خودمان انجام دادیم ولی باید این مهم در سریع ترین زمان ممکن اتفاق بیفتد.

اسماعیلی میانگین پیشرفت فیزیکی پروژه های نهضت ملی مسکن در غرب و شرق شهر زنجان را بیش از 60 درصد اعلام کرد و بیان داشت: برخی از پروژه های نهضت ملی مسکن در زنجان بیش از 69 تا 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که تعداد قابل توجهی از پروژه ها تا پایان سال قابل واگذاری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا