آخرین اخبارسیاسی

راه استقلال و اقتدار کشورمان از مسیر انتخابات است

استاندار زنجان گفت:با توجه به موضوع مردم سالاری متکثر می توان گفت فقط در حوزه انتخابیه شهر زنجان و طارم 160 کاندیدای مجلس شورای شرکت کرده اند و از طرفی راه استقلال و اقتدار کشورمان از مسیر انتخابات است.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین،محسن افشارچی  در نشست تببینی انتخاباتی دانشگاهیان استان، افزود: مردم سالاری نظام این امکان را فراهم کرده که هر فردی کاندیدا شود.

وی اضافه کرد: مردم سالاری این است که هر فردی و هر سلیقه ای را انتخاب کنید، در حالی که حزب چارچوب های خاص خود را دارد.

استاندار زنجان با بیان اینکه متاسفانه چیزی که در جهان به نام دموکراسی حزبی وجود دارد در واقع دیکتاتوری چند حزبی است، گفت: این در حالی است که در مردم سالاری ما انواع و اقسام سلایق وجود دارد.

وی اظهار داشت: با توجه به موضوع مردم سالاری متکثر می توان گفت فقط در حوزه انتخابیه شهر زنجان و طارم 160 کاندیدای مجلس شورای شرکت کرده اند و از طرفی راه استقلال و اقتدار کشور مان از مسیر انتخابات است.

استاندار زنجان با بیان اینکه مردم 290 نماینده را با دیدگاه، نگرش و گرایش های مختلفی را راهی مجلس شورای اسلامی می کنند، ادامه داد: انتخاب نماینده اصلح اهمیت زیادی دارد چرا که می توانند در ابعاد مختلف از قبیل بودجه، برنامه های مختلف توسعه ای، قانونگذاری و غیره تاثیر گذار باشند.

وی با بیان اینکه در زمان حاضر تحریم ها و فرسایشی شدن آن مشکلات و معضلاتی را برای مردم ایجاد کرده است، اظهار داشت: دولت تلاش دارد به جای تولید نفت از مسیرهای دیگر تولید ثروت کند، و به طور قطع باید در چند سال آینده تولید ناخالص ملی خود را به 2 برابر افزایش دهیم.

بالاترین مقام اجرایی زنجان با بیان اینکه نحوه تولید ثروت باید در کشور متنوع تر شود گفت: کریدور جنوب به شمال از این نوع جنس به شمار می رود که می تواند برای کشورمان تولید ثروت ایجاد کند.

وی اضافه کرد: در این میان خرد جمعی در ابعاد مختلف نظیر شوراها نمود داشته و این مهم باید در مجلس شورای اسلامی متبلور شود.

افشارچی با تاکید بر اینکه در 45 سال گذشته اقدامات متعددی در کشور انجام گرفته و کارهای زیادی هم باقی مانده است، خاطر نشان کرد: حضور مردم در صحنه‌ها به ویژه انتخابات ابعاد مهم مختلفی دارد.

این مقام مسئول در خصوص بی طرفی دولت در انتخابات نیز گفت: ما آخرت خود را به دنیای هیچ کس نمی فروشیم و شما هم باید چنین کاری انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟