ورزشی

اداره کل ورزش و جوانان در حد بضاعت خود از هیات های ورزشی حمایت می کند

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت :اداره کل ورزش و جوانان در حد بضاعت خود تلاش می‌کند به هیات های ورزشی توجه کرده و حمایت بیشتری از آنها داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین،جواد بازرگان در مجمع سالیانه و عمومی هیات نجات غریق و غواصی استان با بیان اینکه حضور روسای فدراسیون ها در این نوع مجامع از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار است افزود: هیات نجات غریق و غواصی استان از هیاتهای فعال در بین 52 هیات ورزشی استان است.

وی با بیان اینکه کسب مقام سوم آموزشی این هیات طی سال گذشته در کشور نشان از فعالیت و پویایی آن حکایت دارد اضافه کرد: این هیات برنامه های متعددی در سال گذشته را اجرا کرده است.

بازرگان یکی از ویژگی های خاص این هیات را حضور افراد مختلف و همدلی آن عنوان کرد و افزود: این هیات به شهرستان‌ها توجه بیشتری دارد که امیدواریم امسال این مهم نمود بیشتری داشته‌ باشد. ‌

این مسئول با بیان اینکه ماهیت کار ناجیان غریق بسیار متفاوت است چرا که با جان انسان‌ها سر و کار دارند ادامه داد: در این خصوص باید برنامه ریزی هدفمند و سالانه را مورد توجه قرار داد.

وی خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان در حد بضاعت خود تلاش می‌کند به هیات های ورزشی توجه کرده و حمایت بیشتری از آنها داشته باشد.

رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان زنجان نیز با بیان اینکه در زمان حاضر این هیات ورزشی 150ورزشکار سازمان یافته دارد ادامه داد: از این تعداد 83 نفر را آقایان و 68 نفر را بانوان تشکیل می‌دهند.

یوسف روحی افزود : تعداد مدرسان فعال این هیات 12نفر است که از این تعداد 6 نفر آقایان و 6نفر دیگر نیز بانوان هستند.

وی با بیان اینکه تعداد داوران این هیات نیز 6نفر است خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در سال جاری تلاش می‌شود برنامه‌های مختلفی به لحاظ ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف اجرا شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟