اجتماعی

نرخ جدید کرایه تاکسی، اتوبوس و ون در زنجان

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان با اشاره به تصویب نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل درون شهری گفت: نرخ‌های اعلام‌شده مصوبه ستاد تنظیم بازار است و رقم عادلانه‌ای است.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین ،داود نوری اظهار داشت: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، نرخ کرایه تاکسی در مسیر اول 4 هزار تومان، مسیر دوم 7 هزار، مسیر سوم 10 هزار تومان و مسیر چهارم 12 هزار تومان مقرر شده است.

نوری با اعلام نرخ 4 هزار تومانی برای مینی بوس ها ادامه داد: براساس این مصوبه، نرخ کرایه ون های متعلق به سازمان 4000 تومان و نرخ ون‌های شخصی (ون های سبز) نیز 7000 تومان مصوب شده است.

وی با اشاره به نرخ کرایه اتوبوس نیز گفت: کرایه اتوبوس‌های منتهی به پایانه های آزادی، ارتش و سبزه میدان نیز از امروز به 4000 تومان رسید.

رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر گفت: نرخ کرایه در مسیر ویژه 2000 تومان و مسیر سایان و دیزج آباد نیز 5000 تومان مصوب شده است.

داود نوری با بیان اینکه این کرایه ها از اول اردیبهشت اعمال میشود گفت: همشهریان و مسافرین محترم برای امکان نظارت بهتر، کرایه اتوبوس، مینی بوس و‌ ون را باید از طریق کارت بانکی پرداخت نمایند و از ارائه پول نقد خودداری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟