دسته‌بندی نشده

پایان فروردین آخرین مهلت ثبت نام فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد در آزمون استخدامی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان آخر فروردین ماه را پایان مهلت ثبت نام فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد در آزمون استخدامی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین ،عباس برزگر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان اظهار داشت: ثبت نام فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد در آزمون استخدامی از 17 اسفند 1402 شروع شده است و تا آخر فروردین 1403 ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه زمان برگزاری این آزمون اواسط اردیبهشت ماه خواهد بود، اضافه کرد: فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد می‌توانند با مدرک تحصیلی دیپلم به بالا و همچنین افرادی که داری دیپلم افتخاری هستند می‌توانند در این آزمون شرکت کنند و مشکلی در این رابطه وجود نخواهد داشت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه آزمون استخدام فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر یکی از آزمون‌های وعده داده شده در دولت است که به منظور جذب فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد در دستگاه‌های اجرایی انجام می‌شود، افزود: امیدواریم با ثبت نام این عزیزان در این آزمون مشکل اشتغال فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد حل شود و با برگزاری آن دیگر مسأله‌ای با عنوان بیکاری در خانواده شهدا و جانبازان 70 درصد نداشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام برای این عزیران تمدید نخواهد شد، یادآور شد: تاکنون 321 نفر از فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد زنجانی شامل 144 آقا و 177 خانم متقاضی شغل در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

برزگر با اشاره به اقدامات بنیاد شهید در راستای ثبت نام جامعه هدف در این آزمون، گفت: تماس تلفنی با تک‌تک مشمولان، ارسال پیامک، حضور در منزل و ارائه مشاوره، کمک به تکمیل ثبت نام متقاضیان، پیگیری آمار و افراد ثبت نامی از ستاد مرکز، پیگیری و رفع مشکل افرادی که کدملی اجازه ثبت‌نام برای متقاضیان نمیداد، توجیه مطابقت رشته با مقطع تحصیلی افراد شرکت‌کننده از جمله اقدامات همکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان و شهرستان‌های تابعه جهت ثبت نام در این آزمون استخدامی بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟