آخرین اخبارورزشی

کسب 11 مدال توسط ورزشکاران زنجانی در مسابقات بین المللی مستر یونیورس

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان به درخشش ورزشکاران زنجانی در مسابقات بین المللی مستر یونیورس، اشاره کرد و گفت:ورزشکاران بدنسازی استان در این مسابقات به میزبانی تهران 11 مدال رنگارنگ کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری زنجان ورزشی آنلاین ،علی شهبازی در گفتگو با خبرنگار زنجان ورزشی اظهار داشت: مسابقات بین‌المللی مستر یونیورس به میزبانی کشور عزیزمان ایران در هتل اسپیناس پلاس تهران برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه 9 ورزشکار زنجانی در این مسابقات در رشته پاورلیفتینگ ،پرس سینه، فیتنس چلنج و مچ اندازی شرکت کردند ،تصریح کرد: در رشته پاورلیفتینگ در بخش بانوان معصومه محمدی، ندا بی زبانی مقدم و صوفیا قرایی 6 مدال طلای این مسابقات و یک مدال هم توسط زهرا بیات در رشته‌ی مچ اندازی کسب شد.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: همچنین در بخش آقایان نیز 4 مدال در رشته‌های پرس سینه، فیتنس چلنج و مچ اندازی حاصل شد.

شهبازی با اشاره به اینکه این استان از سال گذشته درخواست میزبانی مسابقات بین المللی مستر یونیورس را داده بود که به دلیل فراهم نبودن زیرساخت های لازم اجرایی نشد،خاطرنشان کرد: این استان ظرفیت برگزاری مسابقات جهانی و بین المللی را دارد و باید از این ظرفیت ها به نحو احسن استفاده شود.

گفتنی است داوران بین المللی علی شهبازی و مرتضی شجاعی در این مسابقات قضاوت کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟